| Categorie | Aggregaat |
|---|---|
| Bouwjaar | 2026 |
| Stocknumber | 0006799 |
| Prijs (ex btw) | € 21.950,- |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 155 h |
| Vermogen (kva) | 150 kVA |
| Voedingsspanning | 399 V |
| Gewicht | 2.817 kg |
| Lengte | 378 cm |
| Breedte | 133 cm |
| Hoogte | 250 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Stuur een bericht +31 (0)416 35 3848