| Category | Generator set |
|---|---|
| Year | 2026 |
| Stocknumber | 0006799 |
| Price (ex btw) | € 21.950,- |
| Fuel | Diesel |
| Operating hours | 155 h |
| Power (kva) | 150 kVA |
| Supply voltage | 399 V |
| Weight | 2.817 kg |
| Length | 378 cm |
| Width | 133 cm |
| Height | 250 cm |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
Send a message +31 (0)416 35 3848