| Categorie | Lichtmast |
|---|---|
| Bouwjaar | 2015 |
| Stocknumber | 0006848 |
| Prijs (ex btw) | € 1.750,- |
| Brandstof | Electrisch |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Gewicht | 400 kg |
| Lengte | 110 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 255 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Stuur een bericht +31 (0)416 35 3848