| Categorie | Aggregaat |
|---|---|
| Bouwjaar | 2026 |
| Stocknumber | 0006844 |
| Prijs (ex btw) | € 3.195,- |
| Brandstof | Electrisch |
| Vermogen (kva) | 175 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 25 kg |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 33 cm |
| Hoogte | 51 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Stuur een bericht +31 (0)416 35 3848