| Category | Generator set |
|---|---|
| Year | 2026 |
| Stocknumber | 0006844 |
| Price (ex btw) | € 3.195,- |
| Fuel | Electric |
| Power (kva) | 175 kVA |
| Supply voltage | 400 V |
| Weight | 25 kg |
| Length | 60 cm |
| Width | 33 cm |
| Height | 51 cm |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
Send a message +31 (0)416 35 3848