| Categorie | Heftruck |
|---|---|
| Bouwjaar | 2006 |
| Stocknumber | 0006803 |
| Prijs (ex btw) | € 24.950,- |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 5.261 h |
| Vermogen | 74 kW (101 PK) |
| Gewicht | 12.342 kg |
| Lengte | 400 cm |
| Breedte | 223 cm |
| Hoogte | 306 cm |
| Doorrijhoogte | 306 cm |
| Hefhoogte (cm) | 585 cm |
| Hefcapaciteit (kg) | 8.000 kg |
| Mastdelen | 3 |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
| Accessoires |
Dubbele banden Vorkenversteller Zijschuiver |
Stuur een bericht +31 (0)416 35 3848