| Category | Forklift |
|---|---|
| Year | 2006 |
| Stocknumber | 0006803 |
| Price (ex btw) | € 24.950,- |
| Fuel | Diesel |
| Operating hours | 5.261 h |
| Power | 74 kW (101 PK) |
| Weight | 12.342 kg |
| Length | 400 cm |
| Width | 223 cm |
| Height | 306 cm |
| Drive height | 306 cm |
| Lifting height (cm) | 585 cm |
| Lifting capacity (kg) | 8.000 kg |
| Mast parts | 3 |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
Send a message +31 (0)416 35 3848