| Category | Generator set |
|---|---|
| Stocknumber | 0006837 |
| Price (ex btw) | € 39.950,- |
| Fuel | Diesel |
| Operating hours | 278 h |
| Power (kva) | 800 kVA |
| Power | 691 kW (940 PK) |
| Supply voltage | 399 V |
| Weight | 7.000 kg |
| Length | 500 cm |
| Width | 210 cm |
| Height | 220 cm |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
Send a message +31 (0)416 35 3848