| Categorie | Aggregaat |
|---|---|
| Bouwjaar | 2026 |
| Stocknumber | 0006852 |
| Prijs (ex btw) | € 14.950,- |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen (kva) | 50 kVA |
| Vermogen | 47 kW (64 PK) |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 1.061 kg |
| Lengte | 242 cm |
| Breedte | 102 cm |
| Hoogte | 181 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Stuur een bericht +31 (0)416 35 3848