| Categorie | Aggregaat |
|---|---|
| Bouwjaar | 2026 |
| Stocknumber | 0006849 |
| Prijs (ex btw) | € 1.995,- |
| Brandstof | Electrisch |
| Vermogen (kva) | 40 kVA |
| Voedingsspanning | 399 V |
| Gewicht | 15 kg |
| Lengte | 39 cm |
| Breedte | 19 cm |
| Hoogte | 39 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Stuur een bericht +31 (0)416 35 3848