| Category | Generator set |
|---|---|
| Stocknumber | 0006841 |
| Price (ex btw) | € 13.950,- |
| Fuel | Diesel |
| Operating hours | 7.110 h |
| Power (kva) | 200 kVA |
| Power | 317 kW (431 PK) |
| Supply voltage | 400 V |
| Weight | 2.999 kg |
| Length | 506 cm |
| Width | 132 cm |
| Height | 230 cm |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
Send a message +31 (0)416 35 3848