| Category | Light tower |
|---|---|
| Year | 2015 |
| Stocknumber | 0006847 |
| Price (ex btw) | € 1.750,- |
| Fuel | Electric |
| Supply voltage | 230 V |
| Weight | 398 kg |
| Length | 110 cm |
| Width | 110 cm |
| Height | 255 cm |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
Send a message +31 (0)416 35 3848